Вітаємо вас на сайті Охтирського професійного училища соціальної реабілітації

Професійне училище соціальної реабілітації м. Охтирки для неповнолітніх дівчат, які потребують особливих умов виховання, є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що входить до системи освіти та здійснює професійну підготовку неповнолітніх дівчат, які направляються до училища соціальної реабілітації судами у встановленому порядку.

Девізом роботи нашого колективу є слова:
Добром на доброту
відповідай щоднини
Й на зло також
добром відповідай,
Покликання найбільше
для людини -
Добро творити.
Це запам’ятай!

Травень 25, 2017

25 травня у закладі відбулося свято «Останній дзвінок», девізом якого стали слова «Останній дзвінок – це подяка і прощання». Сценарій свята був підготовлений   вихованками самостійно. Зі сцени звучали теплі слова на адресу працівників закладу. Подарунками присутнім на святі були хореографічні композиції та вокальні номери.

        Вихованка Колеснікова Лоліта, яка в цей день вибувала із училища, виконала музичні номери на гітарі, грі на якій навчалася під час перебування у закладі.  Колеснікова Лоліта була нагороджена грамотою.

Травень, 2017

З метою патріотичного виховання, вшанування подвигу українського народу в Другій світовій  війні з вихованками  закладу до Дня   пам’яті   та    примирення   і    72-ї   річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проведено годину мужності «Поєднаймося у шані глибокій», коментований перегляд тематичних кінофільмів. 9 травня вихованки училища відвідали святкові загальноміські заходи. 

Кітень, 2017

      З метою вшанування мужності, самовідданості, високого професіоналізму ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції у закладі проведено годину пам’яті «Чорнобиль не має минулого. Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять …». Учні також переглянули тематичні відеосюжети, висловили свої думки на тему «Атом мирний - атом смертельний».

Кітень, 2017

Вихованню відповідального ставлення до свого фізичного та психічного здоров’я  були присвячені заходи, що проходили у рамках Всесвітнього дня здоров’я  (година спілкування з елементами тренінгу «Мандрівка до острова скарбів «Здоров’я »), та заходи, присвячені Всеукраїнському дню психолога (тренінгові заняття «Психічне здоров’я», інтерактивна газета «Намалюй свій настрій на початку робочого дня та в кінці»).

Квітень, 2017

До Великодніх свят з вихованками  проведено годину духовності «Великодні дзвони». У вестибюлі адміністративного приміщення протягом двох тижнів працювала виставка «Зі світлою Паскою», на якій були представлені тематичні великодні роботи вихованок та працівників училища: вишивки, швейні вироби, роботи у техніці орігамі, святкові композиції-ікебани. 17 квітня на подвір’ї закладу вихованки разом з педагогами готували польову кашу, змагалися у народознавчій вікторині.

Березень, 2017

Незабутні враження отримали вихованки під час екскурсії до м. Суми, яка відбулася наприкінці березня.  Учні разом з педагогічними працівниками здійснили невелику екскурсію центром міста Суми, а потім  відвідали  театр ім. С. Щепкіна  у м. Суми, де переглянули виставу  «Майська ніч» за однойменною повістю М.В. Гоголя.

Березень, 2017

  У  березні    в закладі проходив тиждень професійної майстерності, під час якого учні  II та III курсу з професії «Швачка»  змагалися у теоретичному та практичному турі, малювали ескізи моделей спецодягу, готували творчі роботи (фартухи, кухонні набори, диванні подушки, картини з бісеру, серветки, зв’язані крючком). За підсумками учні отримали грамоти та подарунки.

Берзень 9, 2017

До дня народження Т.Г. Шевченка у бібліотеці училища за участю вихованок відбулася літературна година «Тарасові шляхи Сумщиною». Учні здійснили відео подорож містами, де бував Т.Г. Шевченко, перевірили свої знання  біографії та творчості Кобзаря.

Березень 7, 2017

7  березня в професійному училищі соціальної реабілітації м. Охтирки відбувалася  святкова музична вистава  «У пошуках принцеси», сценарій якої  вихованки закладу підготували самостійно. Головною думкою вистави був девіз: «Щастя обманом не здобудеш, правда – шлях до злагоди та гармонії». Святково прикрашена зала,  хореографічні та вокальні номери, цікавих сюжет створили атмосферу тепла та радості.

Січень 21, 2017

21 січня до Дня Соборності України  у бібліотеці професійного училища соціальної реабілітації відбувся  захід під назвою «Моя соборна Україна», під час якого вихованки разом з педагогічними працівниками говорили про важливість надзвичайної ..........

Січень 12, 2017

Цікаво та змістовно пройшли зимові канікули у професійному училищі соціальної реабілітації м. Охтирки.

       30 грудня відбулася новорічна казка-феєрія «Снігова королева». Сценарій заходу   підготували самі учні. Казкова історія про добро і зло, про дружбу та відданість супроводжувалася вокальними та хореографічними  композиціями.

.......

Листопад 09, 2016

9 листопада у День української писемності та мови  учні та працівники професійного училища соціальної реабілітації створили свій власний осередок радіодиктанту національної єдності: зібралися у класі української мови, прослухали передачу про історію радіодиктанту, написали диктант.......

30 вересня 2016 року в актовій залі професійного училища соціальної реабілітації відбувся святковий концерт «Нагорода вчителям  за працю», присвячений Дню працівників освіти. Поетичними рядками учні висловили подяку..........

1 вересня 2016 року в професійному училищі соціальної реабілітації м. Охтирки урочисто пройшли заходи до Дня знань.  Директор училища Гмиря О.М. привітала учнів та педагогічних працівників з початком нового 2016-2017 навчального року, вручила вихованкам подарунки. Перший урок на тему «Щоб у серці жила Батьківщина».........

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now