Професійне училище соціальної
Професійне училище соціальної

Професійне училище соціальної реабілітації міста Охтирка

press to zoom
Професійне училище соціальної 1
Професійне училище соціальної 1

Професійне училище соціальної реабілітації міста Охтирка

press to zoom

Професійне училище соціальної реабілітації міста Охтирка

press to zoom
Професійне училище соціальної
Професійне училище соціальної

Професійне училище соціальної реабілітації міста Охтирка

press to zoom
1/13
Професійне училище соціальної реабілітації
Вітаємо вас на сайті Охтирського професійного училища соціальної реабілітації

Професійне училище соціальної реабілітації м. Охтирки для неповнолітніх дівчат, які потребують особливих умов виховання, є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що входить до системи освіти та здійснює професійну підготовку неповнолітніх дівчат, які направляються до училища соціальної реабілітації судами у встановленому порядку.

Девізом роботи нашого колективу є слова:
Добром на доброту
відповідай щоднини
Й на зло також
добром відповідай,
Покликання найбільше
для людини -
Добро творити.
Це запам’ятай!

Травень 25, 2017

25 травня у закладі відбулося свято «Останній дзвінок», девізом якого стали слова «Останній дзвінок – це подяка і прощання». Сценарій свята був підготовлений   вихованками самостійно. Зі сцени звучали теплі слова на адресу працівників закладу. Подарунками присутнім на святі були хореографічні композиції та вокальні номери.

        Вихованка Колеснікова Лоліта, яка в цей день вибувала із училища, виконала музичні номери на гітарі, грі на якій навчалася під час перебування у закладі.  Колеснікова Лоліта була нагороджена грамотою.

Травень, 2017

З метою патріотичного виховання, вшанування подвигу українського народу в Другій світовій  війні з вихованками  закладу до Дня   пам’яті   та    примирення   і    72-ї   річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проведено годину мужності «Поєднаймося у шані глибокій», коментований перегляд тематичних кінофільмів. 9 травня вихованки училища відвідали святкові загальноміські заходи. 

Кітень, 2017

      З метою вшанування мужності, самовідданості, високого професіоналізму ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції у закладі проведено годину пам’яті «Чорнобиль не має минулого. Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять …». Учні також переглянули тематичні відеосюжети, висловили свої думки на тему «Атом мирний - атом смертельний».

Кітень, 2017

Вихованню відповідального ставлення до свого фізичного та психічного здоров’я  були присвячені заходи, що проходили у рамках Всесвітнього дня здоров’я  (година спілкування з елементами тренінгу «Мандрівка до острова скарбів «Здоров’я »), та заходи, присвячені Всеукраїнському дню психолога (тренінгові заняття «Психічне здоров’я», інтерактивна газета «Намалюй свій настрій на початку робочого дня та в кінці»).

Квітень, 2017

До Великодніх свят з вихованками  проведено годину духовності «Великодні дзвони». У вестибюлі адміністративного приміщення протягом двох тижнів працювала виставка «Зі світлою Паскою», на якій були представлені тематичні великодні роботи вихованок та працівників училища: вишивки, швейні вироби, роботи у техніці орігамі, святкові композиції-ікебани. 17 квітня на подвір’ї закладу вихованки разом з педагогами готували польову кашу, змагалися у народознавчій вікторині.

Березень, 2017

Незабутні враження отримали вихованки під час екскурсії до м. Суми, яка відбулася наприкінці березня.  Учні разом з педагогічними працівниками здійснили невелику екскурсію центром міста Суми, а потім  відвідали  театр ім. С. Щепкіна  у м. Суми, де переглянули виставу  «Майська ніч» за однойменною повістю М.В. Гоголя.

Березень, 2017

  У  березні    в закладі проходив тиждень професійної майстерності, під час якого учні  II та III курсу з професії «Швачка»  змагалися у теоретичному та практичному турі, малювали ескізи моделей спецодягу, готували творчі роботи (фартухи, кухонні набори, диванні подушки, картини з бісеру, серветки, зв’язані крючком). За підсумками учні отримали грамоти та подарунки.

Берзень 9, 2017

До дня народження Т.Г. Шевченка у бібліотеці училища за участю вихованок відбулася літературна година «Тарасові шляхи Сумщиною». Учні здійснили відео подорож містами, де бував Т.Г. Шевченко, перевірили свої знання  біографії та творчості Кобзаря.

Березень 7, 2017

7  березня в професійному училищі соціальної реабілітації м. Охтирки відбувалася  святкова музична вистава  «У пошуках принцеси», сценарій якої  вихованки закладу підготували самостійно. Головною думкою вистави був девіз: «Щастя обманом не здобудеш, правда – шлях до злагоди та гармонії». Святково прикрашена зала,  хореографічні та вокальні номери, цікавих сюжет створили атмосферу тепла та радості.

Січень 21, 2017

21 січня до Дня Соборності України  у бібліотеці професійного училища соціальної реабілітації відбувся  захід під назвою «Моя соборна Україна», під час якого вихованки разом з педагогічними працівниками говорили про важливість надзвичайної ..........

Січень 12, 2017

Цікаво та змістовно пройшли зимові канікули у професійному училищі соціальної реабілітації м. Охтирки.

       30 грудня відбулася новорічна казка-феєрія «Снігова королева». Сценарій заходу   підготували самі учні. Казкова історія про добро і зло, про дружбу та відданість супроводжувалася вокальними та хореографічними  композиціями.

.......

Листопад 09, 2016

9 листопада у День української писемності та мови  учні та працівники професійного училища соціальної реабілітації створили свій власний осередок радіодиктанту національної єдності: зібралися у класі української мови, прослухали передачу про історію радіодиктанту, написали диктант.......

30 вересня 2016 року в актовій залі професійного училища соціальної реабілітації відбувся святковий концерт «Нагорода вчителям  за працю», присвячений Дню працівників освіти. Поетичними рядками учні висловили подяку..........

1 вересня 2016 року в професійному училищі соціальної реабілітації м. Охтирки урочисто пройшли заходи до Дня знань.  Директор училища Гмиря О.М. привітала учнів та педагогічних працівників з початком нового 2016-2017 навчального року, вручила вихованкам подарунки. Перший урок на тему «Щоб у серці жила Батьківщина».........

Please reload